Yanmaz Yapıştırıcı Refrakter Malzeme Alüminyum Dihidrojen Fosfat

Menşe yeri Hebei, Çin
Marka adı MEIYU
Sertifika REACH;SGS;ISO9001
Model numarası 13530-50-2
Min sipariş miktarı 1 kg
Ambalaj bilgileri 25 kg / torba, Plastik kaplı dokuma çanta veya Kompozit kağıt torba
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları L / C, T / T
Yetenek temini HAFTA 1000 TON

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

WeChat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
CAS Numarası. 13530-50-2 MF Al (H2PO4) 3
Yoğunluk 2.19 Uygulama Yüksek sıcaklık fırın refrakter bağlayıcı
Vurgulamak

yanmaz alüminyum dihidrojen fosfat

,

yapıştırıcı alüminyum dihidrojen fosfat

,

ateşe dayanıklı alüminyum dihidrojen fosfat

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Mono Alüminyum fosfat (Mono Alüminyum fosfat) yüksek sıcaklığa dayanıklı fırın bağlayıcı

 

1. Kullanım:

Alüminyum dihidrojen fosfat, yeni bir inorganik sentetik malzeme türüdür.Oda sıcaklığında kürlenen sıvı ve katı, güçlü bir kimyasal bağa sahiptir ve yüksek sıcaklık direnci, şok direnci, soyulma direnci, yüksek sıcaklıkta hava erozyon direnci, güçlü kızılötesi emme kapasitesi ve iyi yalıtım performansı özelliklerine sahiptir.
Alüminyum dihidrojen fosfatın özellikleri: karıştırılması ve şekillendirilmesi kolaydır, özellikle yerinde inşaat için uygundur.

 

2. Uygulamalar:

Alüminyum dihidrojen fosfatın uygulama alanı
1. Ateşe dayanıklı malzemeler, alev geciktiriciler, seramik, cam, elektrikli ev aletleri, kalıplar, özel kaplamalar vb. imalatında kullanılır;
2. Yüksek sıcaklıktaki çimentolu malzemeler yapmak için yüksek sıcaklıktaki fırınlarda çamur yapın veya refrakter agregalarla karıştırın;
3. Fırın duvarları ve yüksek sıcaklıklı birleştirme malzemeleri için refrakter kaplama olarak kullanılır;
4. Fiber, ahşap, kağıt vb. için şişen alev geciktirici kaplamalar olarak da kullanılabilir;
5. Elektrikli aletlerin üretiminde iyi dielektrik özelliklere sahip bir kaplama veya yapıştırma malzemesi olarak kullanılır;
6. Seramik üretimine alüminyum dihidrojen fosfat eklemek, yüksek sıcaklıktaki basınç dayanımını ve eğilme dayanımını iyileştirebilir.
7. İnşaat endüstrisindeki sıradan Portland çimentosu veya alümina çimentosuna ekleyin.Sertleşme süresini kısaltabilir, çimento ürünlerinin gücünü artırabilir ve ayar süresini kısaltabilir;
8. Elektrik yalıtım özelliklerini, ısıya dayanıklı yalıtım ürünlerinin üretimi için enerji endüstrisinde kullanın. Ağırlıklı olarak yüksek sıcaklık fırınlarında, ısıl işlem dirençli fırınlarda ve elektrik yalıtım malzemelerinin yapımında kullanılır.
9. Ağırlıklı olarak elektrik endüstrisinde kullanılır
10. Petrol, kimya, gemi yapımı ve uzay teknolojisinde kullanılır.
11. Organik bir kaplama ile birlikte inorganik bir kaplama olarak kullanılabilir.için
12. Yüksek sıcaklık fırınları, ısıl işlem elektrikli fırınlar vb. için yapıştırıcı, yüksek sıcaklığa dayanıklı birleştirme malzemeleri ve yalıtım malzemeleri olarak kullanılır.Yüksek sıcaklığa dayanıklı bir bağlayıcı oluşturmak için diğer inorganik tuzlarla birleştirilebilir
13. Lifler, ahşap vb. için şişen alev geciktirici kaplama olarak kullanılır.
14. Refrakter şekillendirilmemiş malzemelerde ve fosforik asit tuğlalarında kullanılır.Bitmiş ürünler, yüksek fırınlarda ve sıcak yüksek fırınlarda, açık fırınlarda, potalarda, elektrikli fırınlarda, demir dışı eritme ıslatma fırınlarında, ısıtma fırınlarında, sert fırınlarda, döner fırınlarda, cam eritme fırınlarında, kok Ocağı, tünel fırın, fırın arabası tezgahında kullanılmaktadır. , petrol işleme ve diğer ekipmanlar.
15. Boya, ateş kili, dökülebilir malzemeler, sıkıştırma malzemeleri ve fosforik asit tuğlalarının püskürtülmesi için kullanılır.
16. Döküm endüstrisi için ateşe dayanıklı sprey kaplamalarda, ateş kilinde, dökülebilir malzemelerde ve bağlayıcı maddelerde kullanılır.
17. Esas olarak refrakter endüstrisinde korindon ve krom korindon nozullarının üretimi ve kömür suyu bulamaç gazlaştırıcıları için krom alüminyum zirkonyum korindon tuğlalarının üretimi için kullanılır.
18. Korozyon önleyici pigment olarak kullanılabilir
19. Sertleştirici olarak kullanılabilir
20. Katalizör olarak kullanılabilir
Sıvı alüminyum dihidrojen fosfat: refrakter amorf malzemeler ve asidik malzemeler gibi refrakter malzemeler için bağlayıcı olarak kullanılır.Bitmiş ürünleri ağırlıklı olarak elektrik endüstrisinde, yüksek sıcaklık fırınlarında, ısıl işlem dirençli fırınlarda, seramik konstrüksiyonda, elektrik yalıtımında ve yüksek fırınlarda kullanılmaktadır.Ve sıcak hava sobası, açık ocak, elektrikli fırın, demir dışı eritme ıslatma fırını, ısıtma fırını, sert fırın, tuğla fırın, cam eritme fırını, kok fırını, tünel fırın arabası masası, petrol işleme ve diğer ekipmanlar.
Katı alüminyum dihidrojen fosfat: ateşe dayanıklı sprey kaplamalar, ateş kili, dökülebilir malzemeler, sıkıştırma malzemeleri ve fosfat tuğlaları için kullanılır.

 

3. Mono Alüminyum fosfat kimyasal muayene raporu:

Eşyayı kontrol et Teknik parametreler
Görünüm Renksiz Sıvı Beyaz toz
P2O5%

Toplam içerik

%37-43

Toplam içerik

%91-97

Al2O3%
PH Değeri 1.5-2.5 2-4
Yoğunluk(≥) 1.47  

 

Yanmaz Yapıştırıcı Refrakter Malzeme Alüminyum Dihidrojen Fosfat 0

 

Yanmaz Yapıştırıcı Refrakter Malzeme Alüminyum Dihidrojen Fosfat 1