Shijia Zhuang Xinsheng Kimyasal CO., LTD

Kaliteyi Sağlamak, İtibarını Değerlemek, Sözleşmeye Uymak ve Hizmeti İyileştirmek

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

shijiazhuang xinsheng chemical co.,ltd Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Shijiazhuang xinsheng chemical Co, Ltd Donggang bulunan anti-korozif pigment ve yüksek sıcaklık direnci bağlayıcı sanayi gelişimi ve araştırma, büyük özel işletmelerin bir yıl, coğrafi konumu, güzel çevre, rahat ulaşım üstün. Subordinate bir profesyonel üretim tesisleri, fabrikalar sıkı kalite yönetim sistemi var, kesinlikle kalite kontrol; xinsheng kimyasal, şirketin ürün kalitesi için bilgili ve vasıflı araştırmacıların deneyimli bir toplu var ve iyi bir temel yatıyordu. İş felsefesi "hayat kalitesi kalitesine güç olarak teknolojiye" bağlı kalarak şirketler, kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunmak için "müşterilere ilk" ilkesine bağlı kalmaktadır. Şirket ISO9001: 2000 uluslararası kalite sistem belgelendirme, ISO14001 çevre sistemi, vb geçti.

 • OEM / ODM

  Subordinate bir profesyonel üretim tesisleri, fabrikalar sıkı kalite yönetim sistemi var, kesinlikle kalite kontrol; xinsheng kimyasal, şirketin ürün kalitesi için bilgili ve vasıflı araştırmacıların deneyimli bir toplu var ve iyi bir temel yatıyordu. İş felsefesi "hayat kalitesi kalitesine güç olarak teknolojiye" bağlı kalarak şirketler, kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunmak için "müşterilere ilk" ilkesine bağlı kalmaktadır.

 • Ar-Ge

       

  çinko fosfat, alüminyum fosfat, alüminyum tripolifosfat, alüminyum dihidrojen fosfat, çinko gibi ürünler imal ediyoruz. Yıllık üretim 5 000 ton ulaşır, yaygın olarak kullanılır: Kauçuk, kaplama, seramik ve paslanmaz alanlar. Firmamız şimdi evde ve yurt dışında 100'den fazla büyük işletmeler için istikrarlı bir iş ilişkisi kurmak ve güneydoğu Asya, Avrupa, Kore, Hindistan, Japonya ve diğer ülkelere, xinsheng kimyasal ürünler ihraç ürünleri, uzun vadeli bir işbirliği iş sözleşmesi imzaladı müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Şirketin kuruluşundan bu yana, ürün yeniliğiyle, amaç için teknoloji kaliteli hizmet ile piyasadaki şiddetli rekabette. Yeniliklerden yararlanmak, süreci geliştirmek, üretim maliyetini düşürmek için sürekli çaba göstermekte olan müşterilerimiz övgü almaktadırlar. Biz evden sıcak ve yurtdışında firmamız ziyaret etmek ve işbirliği, uyumlu bir mutlu planı bir çift dökümünü memnuniyetle karşılıyoruz!

İletişim bilgileri
shijiazhuang xinsheng chemical co.,ltd

Faks: 86-311-88676379

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin